starmo cs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


starmo forum / cs 1.6
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 prozivanje

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Naruto.

Naruto.


Posts : 3
Join date : 2008-08-06
Age : 31

prozivanje Empty
PostSubject: prozivanje   prozivanje I_icon_minitimeThu Aug 07, 2008 2:50 pm

bok! kao što znate ja sam iz klana DimensioN
i nama svima iz klana se svida server , dobro je ureden i nema zalbi
samo me jedna stvar nervira nas stalno prazivaju citerima i to nas jako nervira i mislim da nije fer !!! mi smo dosli lijepo i posteno igrat !!!!
p.s. pise u pravilniku da nema prozivanje a neki to rade i treba ih najmanje za upozorenje kickat jel to stvarno nije u redu!!!!
p.s. mi iz klana kad dodemo igrat igramo preko SKYPE znaci svi zajedno pricamo preko tog programa dok igramo tako da si nekad govorimo tko je di.

to je sve za sada !!!

žao mi je što se moram žalit tu na novom forumu ali stvarno nas nervira , a ja to osobno shvacam uvredom kad mi neko kaže da smo citeri scratch scratch

scratch scratch Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Happy.

Happy.


Posts : 2
Join date : 2008-08-07
Age : 33

prozivanje Empty
PostSubject: Re: prozivanje   prozivanje I_icon_minitimeThu Aug 07, 2008 3:06 pm

Bok, ja sam Happy, clan Klana DimensioN. Evo ovako, kao sto je naruto rekao ovaj server je odlican,odlicni su admini i ugodna je igra, ali je problem u tome sto nas neki prozivaju da smo citeri, to nam smeta i molimo vas da ih upozorite ili ako bude trebalo kickate!!!


Zahvaljuje vam Clan DimensioN!!
Back to top Go down
Pro KiLLeR.cro^
Admin



Posts : 9
Join date : 2008-08-02

prozivanje Empty
PostSubject: Re: prozivanje   prozivanje I_icon_minitimeThu Aug 07, 2008 7:35 pm

Dragi klan Dimension....prihvacamo owaj uslow....za prozivanje ide gag,pa kick....vise vas nece prozivati....

Lijepo uzivajte na serveru,jako ste nam dragi i dovedite pokojeg igraca,da se sto vise pucamo i dulje pucamo i druzimo,bilo bi nam veoma drago zbog toga...



Vas Admin Team!!!
Back to top Go down
Naruto.

Naruto.


Posts : 3
Join date : 2008-08-06
Age : 31

prozivanje Empty
PostSubject: Re: prozivanje   prozivanje I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 2:57 am

Pro KiLLeR.cro^ wrote:
Dragi klan Dimension....prihvacamo owaj uslow....za prozivanje ide gag,pa kick....vise vas nece prozivati....

Lijepo uzivajte na serveru,jako ste nam dragi i dovedite pokojeg igraca,da se sto vise pucamo i dulje pucamo i druzimo,bilo bi nam veoma drago zbog toga...



Vas Admin Team!!

e hvala ti
Wink
naravno da cemo dovest igrace vec smo ih nekoliko dovukli Wink

king king king
Back to top Go down
tomash
Admin



Posts : 17
Join date : 2008-08-02
Age : 36
Location : Krusevac\Srbija

prozivanje Empty
PostSubject: Re: prozivanje   prozivanje I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:26 am

Naruto. wrote:
Pro KiLLeR.cro^ wrote:
Dragi klan Dimension....prihvacamo owaj uslow....za prozivanje ide gag,pa kick....vise vas nece prozivati....

Lijepo uzivajte na serveru,jako ste nam dragi i dovedite pokojeg igraca,da se sto vise pucamo i dulje pucamo i druzimo,bilo bi nam veoma drago zbog toga...



Vas Admin Team!!

e hvala ti
Wink
naravno da cemo dovest igrace vec smo ih nekoliko dovukli Wink

king king king

samo tako nastavite... GG AND FER PLAY
Back to top Go down
Sponsored content





prozivanje Empty
PostSubject: Re: prozivanje   prozivanje I_icon_minitime

Back to top Go down
 
prozivanje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
starmo cs :: starmo pub 1 :: obavijesti-
Jump to: